Nowoczesne Wagi samochodowe

Przedsiębiorstwo transportowo / przemysłowy nie mogły by działać nie posiadając wagi do rozliczania ładunków wagowych. Wagi samochodowe dziś są bardzo zaawansowane technologicznie i to powoduje, że są niezwykle dokładne i niezawodne.

Inspekcie drogowe często wykorzystują Wagi najazdowe do badania tonażu w transporcie drogowym są podobnie przeznaczenie w składach budowlanych i wielu firmach przemysłowych.

Jest wiele typ wag które można dopasować do różnych celów wagi platformowe zastosowanie są do ważenia dużych gabarytów i wagowo przedmiotów w przemyśle oraz handlu. Wyróżniają się nośnością o dużej trwałością co pozwała na mechaniczne nakładanie ładunków.

Wagi paletowe są dostosowane do ważenia towarów umieszczonych na EURO paletach i pozwalają umieszczać palet na wadze wózkiem widłowym. Tego typu wagi używane są w halach spedycyjnych oraz hurtowniach.

Wagi hakowe cechóją się niezawodną konstrukcją oraz wysoką czułością ważenia przy zachowaniu wysokiej dokładności pomiaru. Zastosowane są w przemyśle oraz handlu często stosuje się je do ważenia dużych przedmiotów.

Opcję zastosowań wag oraz rozszerzają funkcje specjalne: liczenie sztuk, selekcja progowa, szacowanie łącznej masy serii ważeń i wiele innych.

W Polsce jest wiele firm które oferują wyżej wymienione typy Wagi. Firmy produkujące taki sprzęt zawsze pomogą dopasować i doradzić klientowi właściwy sprzęt.

Tagged with:
 

Recent Entries