Jak wyposażyć swój sklep?

Regały sklepowe

Profesjonalny projekt , a ponadto realizacja wyposażenia sklepu jest tym, co oddziela sukces od porażki.
Wyposażenie w meble sklepowe jest wymagającym zadaniem. Nawet niewielkie niedociągnięcia, błędy czy nieoczekiwane zdarzenia mogą decydować o tym czy przedsięwzięcie okaże się sukcesem czy porażką. W ALBO wiemy o tym doskonale, dlatego przy pracach projektowo -konstrukcyjnych biorą udział pracownicy o najwyższych kwalifikacjach. Dla osób zajmujących się handlem zbudowaliśmy firmę specjalizującą się w zagadnieniach wyposażenia sklepów. Nasza fabryka produkuje meble sklepowe w wielu systemach, które umożliwiają dowolne ustawienia i konfigurację powierzchni sprzedażowych. W naszej ofercie znajdzieciemeble typu lady sklepowe, witryny, gabloty sklepowe, regały sklepowe, panele ścienne – spacewall, stojaki , a oprócz tego wiele innych przydatnych produktów.

Urządzenie swojego lokalu handlowego czy sklepu zawsze jest czasochłonne i pracochłonne. Dla osoób mających zmysł artystyczny jest to dobry moment na wykazanie się. Konieczne jest także uwzględnienie funkcjonalności wnętrza , a dodatkowo specyfiki branży. Odwiedzając sklepy często widzimy sklepy „ładne”, ale
jako klienci robiąc w nich zakupy nie czujemy się w nich komfortowo. Odbieramy to nieświadomie. Jakie są tego najczęstsze powody?

  • Wystrój sklepu dominuje nad oferowanym towarem. Ozdoby, reklamy zastosowane meble sklepowe wysuwają się w odbiorze na pierwszy plan, gdy tymczasem powinno być odwrotnie. Meble muszą stanowić tło dla produktów.
  • Brak wyraźnie zaznaczonych grup towarowych, powoduje, że nie jesteśmy w stanie dojrzeć tego, co mogłoby nas jako kupujących zainteresować. Brak albo niewłaściwa informacja reklamowa również często wprowadza w błąd.
  • Oświetlenie sklepu także ma ogromną wagę. Dobrze dobrane pod względem barwy światła (ciepła, zimna) tworzy klimat i wydobywa intensywnie kolory produktu. Zimne światło powinno być zastosowane np. do ekspozycji wyrobów ze srebra a do złota ciepłe. Inne rodzaje źródeł stosujemy do oświetlenia mięsa, a inne do stoisk warzywniczych.

W mojej pracy często stykamy się z tego rodzajami sklepów. Wszystko powinno być ok, a nie pracuje jak należy. Tak jak handlowcy są specjalistami od swojego towaru tak firmy zajmujące się wyposażeniem sklepów są fachowcami w swojej dziedzinie.

 

Tagged with:
 

Recent Entries

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>